Home » Blog » עגלות תינוק מומלצות 2022 – טיקטוק שחור/אדום/חום

עגלות תינוק מומלצות 2022 – טיקטוק שחור/אדום/חום

לא כל עגלות התינוק חולקות תו איכות שווה. אנחנו בטיקטוק ישראל, חווינו על בשרינו כהורים את המחירים הבלתי הגיוניים של מותגי העל והחלטנו שדי! די לשלם אלפים רבים על מוצר איכותי "רק בגלל שהוא ממותג". בעידן האינטרנט, ניתן לחסוך עלויות ולגלגל את החיסכון גם ללקוח הסופי.
הקמנו את מותג טיקטוק ישראל, לאחר הקפדה באיכות החומרים, בתכונות הנוחות ובכל התחומים החשובים באמת לעגלה. ואנו מתחייבים למחיר הוגן – מהיבואן ישירות אליכם. כאן בסקירה ניגע בהבדלים ויתרונות אפילו על פני עגלות בתו מחיר של אלפים רבים וניתן לכם להחליט מה נכון לכם.

אם תרצו לרכוש, זה המקום (רק תבחרו את הצבע המתאים). הרכישה מאובטחת ואנחנו לא שומרים את מספר כרטיס האשראי. אבל לפני החנות, אנחנו ממליצים בחום לקרא את הסקירה. יש לטיקטוק איכויות ואקססוריס שלא תמצאו בעגלות אחרות.

אז בואו נדבר על מה חשוב באמת כשבאים לבחון עגלת תינוק מומלצת.

בטיחות העגלה

הדבר הראשון שחייבים לוודא בעגלת תינוק הוא הבטיחות. אז קודם כל, חייב שיהיה תו תקן ישראלי. זה ברור…
בטיחות מורכבת מאמצעי ההגנה על היקר לנו מכל. במקרה שלנו, קשת הגנה וחגורה בעלת אפשרות לחמש נקודות חיבור. בטיחות היא גם היכולת לעצור בקלות ונוחות.

מעצור רגלי

נוחות עגלת התינוק

הנוחות מתחלקת לשניים – נוחות העגלה לנוסע (התינוק..) ונוחות העגלה למסיע (את/ה).

תכונות נוחות נסיעה לאם

נסיעה חלקה בעגלת תינוק תלויה בשני גורמים. האחד הוא איכות הגלגלים (גמישותם וסיבוב של 360 מעלות לניווט אופטימאלי), והשני הוא היכולת לבלום זעזועים. לא בכל עגלה מותקן בולם זעזועים, ולא בכל העגלות יש גלגלי איכות גמישים. אנחנו בטיקטוק הקפדנו על נושא הנסיעה והניווט. גלגלי טיקטוק איכותיים, גמישים, מסתובבים לכל כיוון נסיעה ובנוסף מותקן בולם זעזועים איכותי.

גלגלי VEGA גמישים, סיבוב לכיוון הנסיעה, בולם זעזועים איכותי וסל קניות

גם סל קניות בתחתית העגלה, ומחזיק נשלף לכוס, שניהם חשובים להתנהלות היום יומית, ושניהם חלקים אינטגרלים בעגלת טיקטוק וכלולים במחיר העגלה.

משקל עגלת התינוק, אופן הקיפול וצורת הנשיאה של העגלה במצב מקופל משפיעים מאוד על ההתנהלות היומית וגם התנהלות בטיולים וטיסות. עגלת טיקטוק שוקלת 5.8 ק"ג בלבד. ניתן לקפל את העגלה ביד אחת למצב טרולי 26x46x59 ס"מ. במצב טרולי, העגלה הופכת לטרולי עלייה למטוס, עם ידית אחיזה, ונסיעה נוחה על ארבע גלגלים. חשוב לציין שכל חברת תעופה מחליטה מהו הגודל המותר לטרולי ויש לבדוק לפני הטיסה.

העגלה במצב טרולי מקופל

בניגוד לעגלות תינוק וטיולונים אחרים, בהם קשת הבטיחות אינה נפתחת כלל, או נפתחת מהצד ומקשה על הוצאה והושבה של הפעוט בעגלה, אצלנו בטיקטוק, קשת הבטיחות נפתחת מלפנים. ניתן לפתוח, להושיב את התינוק ולסגור שוב בנוחות. עם הגיל, ניתן גם להוציא את הקשת מהעגלה ע"י שליפה פשוטה.

קשת בטיחות נפתחת מהמרכז / ניתנת לשליפה

חלון אוורור או ההצצה "רק כדי לראות שהכל בסדר"אז הבד של עגלת טיקטוק הוא בד נושם. "הכל בסדר" לא צריך לראות… אבל, כהורים, גם אנחנו חושבים שזה מרגיע לראות את האוצר. בדיוק בשביל זה לגב העגלה שלושה מצבי חלון לבחירה.


מימין / למעלה – חלון רשת, כאשר כיסוי החלון הסוגר את הרשת נפתח באמצעות סקוץ.


במרכז – פתיחה מלאה של גב העגלה באמצעות ריץ רץ. עשינו הכל בכדי שתוכל/י לראות את התינוק בנוחות שלך (וכן…זה מרגיע לפעמים… 🙂 ).


בתמונה משמאל / למטה – חלון סגור (פרטיות לתינוק 🙂 )

מצב חלון רשת
מצב ריץ רץ פתוח
מצב חלון סגור

בואו נדבר על הנוחות של האוצר

מצב שכיבה ומצב ישיבה – בעגלות האיכות, משענת הגב יורדת ועולה על מנת לאפשר שכיבה נוחה. עגלת טיקטוק מאפשרת מנח של 175° מעלות במצב שכיבה.

175° מעלות במצב שכיבה

הדום לרגליים – פעמים רבות, וביחוד במצב שכיבה נרצה להאריך את הקצה לרגליים לנוחות מקסימאלית. לא כל העגלות מאפשרות זאת, אך בטיקטוק, ניתן בקלות לשלוף הדום לרגליים. ההדום ממש נוח כששוכבים, אבל משמש גם הארכה בישיבה ואפשרות לתת לאוצר משחק שלא יפול לו כל הזמן.

מימין לשמאל: הדום לרגליים סגור – הדום פתוח

מזרן נוסף לנוחות – בנוסף לבד האיכותי של העגלה, בטיקטוק הוספנו מזרן אופציונאלי לשימוש שניתן לשים או לשלוף בהתאם לצרכים. המזרון נימכר ללא תשלום נוסף, יחד עם העגלה.

מזרן אופציונאלי – בגלל הנוחות

כילה נגד יתושים – הרב המוחלט של העגלות אינן לוקחות בחשבון את היתוש האסיאתי הנפוץ כ"כ בארץ. הכילה מסופקת כחלק מהחבילה ללא תשלום נוסף, יחד עם העגלה.

כילה נגד יתושים בארץ

ובסוף, ולא פחות חשוב – איכות החומרים

עגלה היא כלי יום יומי. חייבת להחזיק שנים (שלא לדבר על העברה בירושה לחברה שתלד עוד כמה שנים). חשוב שהבד יהיה חזק אך נושם, חשוב שהגלגלים יהיו גמישים ונוחים וחשוב שהשלדה תהיה חזקה וקלה. בטיקטוק לקחנו את כל הגורמים הללו בחשבון וכמובן הבד נשלף ורחיץ.

בד נשלף ורחיץ

אז בואו נסכם

בטיקטוק רצינו לספק לך עגלה איכותית ללא פשרות, עם תכונות טובות יותר מעגלות המותג היקרות ולמצב עגלה סופר איכותית במחיר סביר לכל כיס ע"י שיווק ישיר. אפשר לרכוש את העגלה בכרטיס אשראי כאן באתר. יש אפשרות לאיסוף עצמי מהרצליה או משלוח לכל חלקי הארץ (עלות המשלוח 50 ש"ח).

לפרטים נוספים אפשר לבקר בדף השאלות והתשובות שלנו, או ליצור קשר בכל אמצעי: אימייל , טלפון או ואץ אפ.

אם אתם מוכנים לרכישה – דף החנות כאן. כל מה שנותר הוא לבחור את הצבע המתאים ולהחליט אם אתם באים לקחת או מעדיפים משלוח עד הבית.

נשמח מאוד לעמוד לרשותכם – צוות טיקטוק ישראל.